Basilej z Prahy na prodloužený víkend za 733 Kč
2.1.2019

Basilej z Prahy na prodloužený víkend

733

O této nabídce

Jednou z destinací, kam se z dostanete na přímé lince z Prahy za pár kaček, je rozhodně švýcarská Basilej. V nabídce britského nízkonákladového dopravce Easyjet opět visí velmi levné letenky, přičemž nejatraktivnější cenovka spadne až na 733 Kč za zpáteční ticket (tedy za předpokladu, že poletíte alespoň ve dvojici). Jedná se navíc o ideální časovou kombinaci prodlouženého víkendu, který vám bohatě postačí nejen k návštěvě samotného města – nýbrž celého francouzsko-německo-švýcarského pomezí.

Třetí největší město ve Švýcarsku leží přímo u hranic s Francií a Německem na řece Rýn. Nemusíte se tak omezit jen na samotnou švýcarskou metropoli, ale přímo se nabízí na otočku zajet i do sousedního alsaského města Mylhúzy či malebného Colmaru. Přímo v Basileji stojí za nedlouhou procházku historické jádro města s dominantou v podobě katedrály Münster, v níž naleznete hrobku Erasma Rotterdamského, či návštěva některého z mnoha muzeí, mezi nimiž vyniká Kunstmuseum s významnými sbírkami výtvarného umění. Sportovní nadšenci mohou vyrazit shlédnout fotbalové utkání zdejšího FC, kde tč. hraje i český obránce Marek Suchý, či hokejový „spiel“.

 • Rezervujte: přímo přes stránky easyJet
 • Zavazadla: 1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: leden – květen 2019
 • Příkladové termíny:
  • 25. – 27. 1. za 793 Kč (pá-ne)
  • 4. – 6. 3. za 914 Kč (po-st)
  • 15. – 18. 3. za 788 Kč (pá-po)
  • 22. – 24. 3. za 733 Kč (pá-ne)
  • 24. – 26. 5. za 1 035 Kč (pá-ne)
 • Tip: uvedené ceny s dopravcem easyJet platí při minimálním nákupu 2 ks letenek v rámci jednérezervace – čím více Vás poletí, tím levnější letenky budou (v rámci rezervace je účtován administrativní poplatek dopravce)

Ubytování

Náklady na ubytovací služby nejsou v Basileji zanedbatelné. Ve srovnání s nimi je letenka ještě levnou záležitostí – na to je třeba myslet! Nejvýhodnějším bydlem v poměru cena/výkon je určitě tento tříhvězdový Ibis (někdy však bývá vybookovaný dost dopředu, proto se před nákupem letenky mrkněte na jeho dostupnost). Dobře vychází i tento parádní čtyřhvězdový hotel za 1 010 Kč/os./noc či tento moderní hotel pyšnící se 5* za 1 243 Kč/os./noc. Další nabídku ubytovacích zařízení naleznete klasicky na Bookingu či Hotels.com, nebojte se vyzkoušet ani AirBnB. 

 

Náhled letenky z Prahy do Basileje za 733 Kč/os.

Basilej z Prahy na prodloužený víkend za 733 Kč
​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)