Basilej – Švýcarsko (odlet z Prahy) – 1583 Kč
17.8.2014

Basilej - Švýcarsko (odlet z Prahy)

O této nabídce

Kromě dlouhodobě nabízeného tarifu do Ženevy za 1650 Kč nyní společnost Swiss Air nabízí za podobnou cenu zpáteční let z Prahy do Basileje. Díky této nabídce si můžete zaletět do tohoto historického města na Rýnu, známého především svou katedrálou, v mnoha termínech od září do března příštího roku. Dostupný je mimo jiné také silvestrovský termín 31.12. – 2.1, případně si můžete zaletět na místní vánoční trhy, které jsou údajně jedny z nejhezčích v Evropě.

Rezervace:

Letenky nejlevněji zarezervujete přímo na stránkách Swiss Airkde Vás zpáteční letenka vyjde na 1583 Kč. Výhodou je také to, že jde zde možné za tuto cenu rezervovat páteční / sobotní let tam a nedělní zpátky.

Všechny dostupné termíny naleznete v tomto kalendáři (kde si také můžete rezervovat letenky, pokud preferujete rezervaci v češtině).

Ubytování:

Ubytování v Basileji není nejlevnější a začíná na 850 Kč na os. a noc ve dvouhvězdičkovém hotelu v centru.

[google-map-v3 shortcodeid=“d16c7170″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Basel{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)