Basilej – Easyjet – 986 Kč
5.1.2013

Basilej – Easyjet – 986 Kč

O této nabídce

Vzhledem k tomu, že ještě stále platí slevy společnosti easyjet pro jarní lety, máme pro Vás další akci od této společnosti. Tentokráte se můžete podívat do švýcarské Basileje, tedy do města, kam většinou bývají letenky na evropské poměry poměrně drahé. Zpáteční letenka z Drážďan za 986 Kč ve dnech 18. – 20.3. je tedy ideální možností, jak se tam podívat pohodlně za lidovou cenu.

Ubytování ve Švýcarsku je obecně dost drahé a nejlevnější pokoj se dá pořídit přibližně okolo 1.000 Kč na noc za osobu. Z nabídky se nám nejvíce zalíbil tento byt, který je sice o malinko dražší, za to má zatím naprosto výjimečné hodnocení 96%. Je možné taky ještě s rezervací počkat a pohlídat si nějakou akční nabídku.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Basel{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)