Barcelona z Prahy od 1374 Kč
9.9.2017

Barcelona z Prahy

O této nabídce

Barcelona je jedno z nejromantičtějších měst na světě, které nabízí nádherné památky dle návrhů Antoni Gaudího, skvělé jídlo, ještě lepší pití a milovníkům pláží též oblíbené pobřeží Costa Brava.

Ještě nedávno jsme se radovali pokaždé, když cena letenek klesla pod 4 tis. Kč, ale tyto časy jsou díky cenové válce Ryanairu a ČSA doufejme již navždy minulostí. Ryanair totiž aktuálně prodává letenky na trase z Prahy do Barcelony už za 1374 Kč a pozadu nezůstává ani ČSA. Český přepravce pro změnu kontruje nabídkou letenek od listopadu až do konce srpna příštího roku za skvělých 2390 Kč (odlet i návrat je možný prakticky jakýkoliv den).

 • Rezervujte: 
  • ​​​​​​​Podzimní lety s Ryanairem – na stránkách Ryanairu (termín např. 22. – 27.11., mnoho dalších listopadových termínů lze najít za cenu kolem 1500 Kč)
  • Akční letenky s ČSA – viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ
 • Zavazadla:
  • Ryanair – v ceně příruční zavazadlo 55 x 40 x 20 cm + 35 x 20 x 20 cm, max 10 kg
  • ČSA – v ceně příruční zavazadlo 55 x 45 x 25 cm o hmotnosti max 8 kg
 • Dostupnost: nejlevněji listopad 2017 – srpen 2018

Ubytování

Ubytování v centru Barcelony Vás v sezóně vyjde nejméně na 750 Kč. Pokud budete trvat na vlastní koupelně, ceny začínají kolem 1 tis. Kč na os. a noc. Velmi dobrý poměr cena / výkon nabízí třeba tento guest house.

Další možností je 2* hotýlek přímo na Ramble, kde za pokoj se snídaní zaplatíte okolo 1500 Kč za os. a noc.

Pobyt v 3* hotelu v centru se snídaní potom stojí kolem 2,2 tis. Kč za os. a noc.

Barcelona z Prahy od 1374 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)