Barcelona z Prahy (i na léto) za 2 188 Kč
9.9.2019

Barcelona z Prahy (i na léto)

2 188

O této nabídce

Nenechte si proklouznout mezi prsty skvělou nabídku, kterou se aktuálně chlubí tuzemská ČSA. Do Barcelony si můžete pohodlně z Prahy zaletět přímým spojem za skvělé ceny. Způsob jak tuto nabídku využít je hned dvojí – prodloužený víkend během zimy nebo „first minute“ týden během letních prázdnin 2020 za totožné ceny. Příkladovou rezervací je např.  prodloužený víkend Praha – Barcelona 10. – 13. 1.  nebo letní termín 8. – 15. 7. za 2 188 Kč.

Barevná a pohádková, taková je Barcelona. Mezi fantastickými budovami Antonia Gaudího si budete připadat jako Alenka v říši divů, velkolepá Sagrada Familia ještě ani není dostavěná a už stojí za to. Park Guell vám otevře nádherný výhled na celé město, tak se zastavte na piknik. Tu živou a pulsující Barcelonu pak najdete na La Ramble, bulváru lemovaném stromy, záplavou květin a pouliční hudby. Zlatavé městské pláže omývané Středozemním mořem vám nabídnou osvěžující koupel, tolik vítanou pod spalujícím španělským sluncem.

Ubytování

V Barceloně bychom se ubytovali v hezké tříhvězdě Acta Splendid za 1 024 Kč / os. / noc nebo v jednoduchém Ally’s Guest Housu za 540 Kč / os. / noc se snídání v ceně.

Další nabídky hledejte tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 2 188 Kč

Barcelona z Prahy (i na léto) za 2 188 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

ČSA

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)