Barcelona z Prahy za 1720 Kč
28.4.2016

Barcelona z Prahy

O této nabídce

Kombinací letů Wizz Air z Prahy do Bergama či Benátek a navazujícím letem s Ryanair z Bergama nebo Benátek do Bracelony se v červnu můžete do této evropské metropole podívat už za 1720 Kč a navštívit tak chrám Sagrada Familia, který se staví už 134 let, Gaudího park nebo se jen tak plácnout k moři na pobřeží Costa Brava. Nejste-li členem Wizz Discount Club vyjdou vás letenky na 2260 Kč. Pokud tedy poletíte ve dvou, tak už se vám vyplatí zakoupit členství.

[highlightbg]

  • Rezervace: z Prahy do Bergama (Benátek) na wizz.com a z Bergama (Benátek) do Barcelony na ryanair.com, pro nejnižší cenu nezapomeňte použít náš hack
  • Dostupné termíny: za tuto cenu 7. – 9. 6., 7. – 14. 6., 29. 6. – 1. 7., 29. 6. – 2. 7. a 9. 7. – 14. 7. a další červnové termíny za ceny kolem 2000 Kč můžete hledat na azair.cz
  • Zavazadlo: v ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm

[/highlightbg]

Ubytování

Ať už se rozhodnete svůj pobyt strávit v Barceloně nebo v některém městečku na pobřeží Středozemního moře, podívejte se na booking.com. V Barceloně ceny začínají od 675 Kč osoba/noc, kdežto na pobřeží Costa Dorada se můžete ubytovat třeba už od 255 Kč za osobu/noc.

Autopůjčovna

Budete-li se více pohybovat mimo město, rozhodně se vám vyplatí půjčit si auto. Pokud chcete strávit část výletu na pobřeží a pár dní ve městě, tak vám doporučujeme jednosměrný pronájem s vyzvednutím auta na letišti a vrácením v centru Barcelony (případně obráceně), kde by vám jinak auto spíše překáželo. Ceny za půjčení auta ve Španělsku patří k těm nejnižším. Pozor si dejte na podmínky ohledně paliva, kdy některé půjčovny požadují předplacení celé nádrže za daleko vyšší ceny než u pumpy. Ceny půjčoven najdete v našem porovnávači.

Barcelona z Prahy za 1720 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)