Barcelona z Prahy od 1 058 Kč
14.1.2019

Barcelona z Prahy

od 1 058

O této nabídce

 

Na konci března už budete mít sněhu a sychravého počasí dost, tak proč nevyrazit někam za sluncem. Co třeba do krásné Barcelony, kde už na vás budou čekat jen příjemné teploty a snad i slunečné počasí.  Letenky z Prahy do tohoto katalánského města vás vyjdou od 1 058 Kč. Pokud byste si sem chtěli zaletět jen na prodloužený víkend, tak vás letenky vyjdou jen o pár stovek dráž.

Nejen díky stavbám Antonia Gaudiho, nespočtu muzeí, nedalekým plážím, ale i díky atmosféře, kterou si toto město vytvořilo za posledních několik století, se Barcelona řadí mezi jedno z nejoblíbenějších měst světa. Dalším důvodem, proč se sem lidé vrací, je skvělá gastronomie. Nikdo nepohrdne světoznámými jednohubkami tapas. Určitě stojí za to ochutnat i hlavní chod arrós (rýžový pokrm s plody moře, masem nebo se zeleninou), a nebo místní specialita mel i mató (čerstvý smetanový sýr s medem). A samozřejmě nesmí chybět ani ochutnávka výborného španělského vína. Milovníci fotbalu zas můžou zajít na stadion Camp NOU a když se vám i trošku poštěstí a vyberete si správný termín, tak třeba i na zápas tohoto fotbalového klubu.

Nejlevnější termín vychází od 20. 3. – 26. 3. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Ryanair 
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 20 x 25 cm 
 • Dostupnost: březen 2019
 • Termíny:
  • 13. 3. – 18. 3. za 1 925 Kč
  • 20. 3. – 26. 3. za 1 058 Kč
  • 22. 3. – 26. 3.  za 1 782 Kč
  • 27. 3. – 2. 4. za 1 925 Kč
  • 25. 3. – 30. 3. za 1 752 Kč
  • 30. 3. – 2. 4. za 1 925 Kč
  • … a další

Ubytování

Ubytování v Barceloně určitě nepatří k nejlevnějším záležitostem. Pokud opravdu za noclehy nechcete utratit majlant, můžeme vám doporučit Hostal Balmes Centro, kde za dvoulůžák s vlastní koupelnou dáte 500 Kč/os. Taková příjemná zlatá střední cesta je nocleh v Catalonia Atenas, kde vás dvoulůžák se snídaní vyjde na 980 Kč/os. Pokud si zas ale chcete dopřát trošku luxusu, tak určitě jukněte na hotel The Mirror Barcelona, kde za pěkný dvoulůžkový pokoj dáte 1100 Kč/os.
Další možnosti ubytování v Barceloně vybírejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com nebo Booking.com. Případně zkuste kouknout i na AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 1 058 Kč

Barcelona z Prahy od 1 058 Kč​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)