Barcelona z Prahy na prodloužený víkend za 1 186 Kč
24.10.2018

Barcelona z Prahy na prodloužený víkend

1186

O této nabídce

Levných letenek dostupných u nízkonákladového dopravce Ryanairu můžete využít k naplánování si prodlouženého víkendu v Barceloně. Zpáteční letenky z Prahy vás vyjdou jen na 1 186 Kč. Mnoho dalších termínů přitom seženete za cenu nižší než je hodnota bankovky s Emou Destinovou. Zpestřete si tak zimní měsíce výletem do katalánské metropole a využijte mimosezonních cen, díky nimž nebude vaše peněženka ani příliš krvácet. Ve finále to nemusí být dražší výlet než podobný do Špindlu.

Katalánské město patří mezi jedno z nejoblíbenějších na světě, a to nejen díky stavbám Antonia Gaudiho, nespočtu muzeí, nedalekým plážím, ale i díky atmosféře, kterou si vytvořilo za posledních několik století. Dalším důvodem, proč se sem lidé vrací, je gastronomie. Nikdo nepohrdne světoznámými jednohubkami tapas. Určitě stojí za to ochutnat i hlavní chod arrós (rýžový pokrm s plody moře, masem nebo se zeleninou), a nebo místní specialita mel i mató (čerstvý smetanový sýr s medem). A samozřejmě nesmí chybět ani ochutnávka výborného španělského vína.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2018 – březen 2019
 • Termíny:
  • 15. – 18. 12. za 1 872 Kč (prodloužený víkend)
  • 10. – 12. 1. za 1 494 Kč
  • 12. – 15. 1. za 1 494 Kč (prodloužený víkend)
  • 26. – 29. 1. za 1 186 Kč (prodloužený víkend)
  • 30. 1. – 2. 2. za 1 564 Kč
  • 13. – 16. 2. za 1 841 Kč
  • 22. – 26. 2. za 1 872 Kč (prodloužený víkend)
  • 2. – 6. 3. za 1 841 Kč (prodloužený víkend)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou se podívejte na tento pěkný čtyřhvězdový hotel v centru města za 1 018 Kč/os./noc, případně dejte šanci této jednoduché travelodge za 627 Kč/os./noc. Další nabídky naleznete na osvědčených serverech Hotels.com a Booking. Jistě nebude od věci projet ani nabídku na platformě AirBnB.


Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 1 186 Kč

Barcelona z Prahy na prodloužený víkend za 1 186 Kč

guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Adam

Budou na březen ještě levnější? Nebo je lepší nakoupit již ted? Díky moc za názor.

Denny

Adame, vy víte co bude za týden? Jste na podobných serverech poprvé? Nedklaďte tak hloupé otázky, protože pak budete dostávat hloupé odpovědi. Koupíte li nyní, máte jistotu. A taky ne-jistotu, že třeba dostanete v březnu angínu a 40°c horečky a letenky si pak strčíte do … kapsy. ASI TAK.

Adam

Zajímal me pouze nazor zkusenejsich cestovatelů, jestli se do března vyskytne nějaka akce do Barcelony. Vím že to a jistotou nikdo neřekne, ale existuje nějaka pravděpodobnost (v závislosti na destinaci), ktera me zajímala. Děkuji tedy za odpověď a přeji hezký den.

Adam

Jirko, moc díky za odpověď! A taky díky moc za práci, kterou tu pro nás, kteří se v létání tolik nevyznáme, děláte. Klobouk dolů. Ať se daří! Adam

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)