Barcelona z Prahy na prodloužený víkend za 1 098 Kč
27.8.2019

Barcelona z Prahy na prodloužený víkend

1 098

O této nabídce

Tradičně jedna z nejpopulárnější destinací  Evropě, španělská Barcelona, je opět díky nabídce nízkonákladové aerolinky Ryanair dostupná z Prahy za velmi lákavé ceny kolem tisícovky. Termínově se jedná o prodloužené víkendy během listopadu a prosince, přičemž ty nejlevnější letenky z Prahy do Barcelony pořídíte právě na přelomu obou dvou měsíců za 1 098 Kč.

Ať už tě okouzlí Gaudí v barcelonských ulicích anebo Picasso ve svém muzeu umění, rozhodně nepopřeš, že tohle živé město má svůj osobitý šmrnc. La Rambla pulzuje hudbou pouličních muzikantů, trhem La Boqueria se line vůně sušené šunky a katalánského vína a na pobřežní promenádě je cítit slaný mořský vzduch. Vyjeď lanovkou na Tibidabo, ať vidíš všechnu tu nádheru shora. Prožeň se tam na jednom z kolotočů nebo šílené horské dráze a den příjemně zakonči třeba talířem arrós a skleničkou sangríi s chutí šťavnatých španělských pomerančů.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad & prosinec 2019
 • Příkladové termíny:
  • 15. – 18. 11. za 1 561 Kč (pátek – pondělí)
  • 21. – 25. 11. za 1 519 Kč (čtvrtek – pondělí)
  • 28. 11. – 2. 12. za 1 098 Kč (čtvrtek – pondělí)
  • 6. – 9. 12. za  1 501 Kč (pátek – pondělí)
  • 13. – 16. 12. za 1 278 Kč (pátek – pondělí)

Ubytování

Za skromné ubytko, jež poslouží zejména těm, kteří pouze jednoduché bydlo na přespání, lze označit tento Hostal Europa za 567 Kč/os./noc. O něco vyšší standard pak nabídne tento dvouhvězdový Hotel Monegal za 789 Kč/os./noc anebo tento oblíbený tříhvězdový hotel Catalonia Sagrada Familia v blízkosti známé katedrály za 775 Kč/os./noc. Další nabídky hledejte tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB.

 

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 1 098 Kč

Barcelona z Prahy na prodloužený víkend za 1 098 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)