Barcelona z Katowic od 954Kč!!
24.8.2015

Barcelona z Katowic

O této nabídce

Chtěli byste vyrazit do slavné Barcelony, omrknout Gaudího, projít se na La Rambla nebo jen kouknout jako hraje ten Messi? Nízkonákladový Wizzair nabízí superlevné letenky z Katowic (KTW) od Barcelona (BCN) – hlavní letiště Barcelony, kam bývají letenky obvykle dražší, za neuvěřitelných 954Kč za zpáteční letenku pro členy Wizzair discount clubu (o něm). V ceně je malé příruční zavazadlo do hmotnosti 10kg a rozměrech  42 x 32 x 25 cm. Příkladový temrín může být 8.12.-16.12. za cenu 954Kč, rezervace na stránkách wizzairu.

[singlepic id=657 w=576 h=432 float=center]

Termíny

ODLET

listopad: 13, 18, 22

prosinec: 4, 16, 18, 20, 21

NÁVRAT

listopad: 13

prosinec: 16

  • ostatní termíny o pár set Kč dražší
  • rezervace na stránkách Wizzairu

 

Tip pro fotbalové fanoušky

Stadion Nou Camp a FC Barcelona neodmyslitelně patří k symbolům města. Pokud byste tedy chtěli, 13.12. se můžete vydat na zápas Barcelony v domácí ligové soutěži, vstupenky jsou k dispozici od 39EUR na této stránce.

Ubytování

Ubytování se dá vyřešit klasicky přes Booking nebo vše porovnat přes Trivago. Konkrétně bychom doporučili například tento obyčejný hostel , který je výborně umístěný u stanice metra a kousek od centra.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)