Barcelona – Wizzair – 1 014 Kč
22.12.2012

Barcelona – Wizzair – 1 014 Kč

O této nabídce

Vzhledem k tomu, že nízkonákladový Wizzair redukuje lety v Praze, máte poslední možnost zakoupit přímé letenky z Prahy do Barcelony za rozumné peníze. Jako příklad uvádíme jeden z posledních letů 10. ledna s návratem 12. ledna. Na cenu 1 014 Kč dosáhnete, pokud jste u Wizzairu členy Discount clubu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, pořiďte si členství a letenka vás včetně něj vyjde na 1 389 Kč/os. Pokud poletíte sami a členství nemáte, za letenku zaplatíte o 1554 Kč/os.

Ubytování v centru Barcelony doporučujeme v tomto hotelu s dobrým poměrem cena/výkon za 295 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Barcelona{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)