Barcelona – Vueling – 2337 Kč
7.7.2014

Španělsko - Barcelona

O této nabídce

Vueling nabízí na pár dostupných termínů zpáteční letenky z Drážďan (DRS) do Barcelony (BCN) za 84,98 EUR neboli 2337 Kč. Příkladem může být odlet 2. září s návratem 9. září.

Rezervace: Nejlevněji na stránce aerolinky

TIP: Letní termín – 21. srpna – 28. srpna – 2611 Kč

Další dostupné termíny za 2337 Kč

  • Odlet v září – 2,4,7
  • Odlet v říjnu – 7,9,12,14
  • Návrat v září – 9
  • Návrat v říjnu – 16

Ubytování v Barceloně

Levné ubytování je možné v hotelu Barcelona Rooms , kde zaplatíte 434 Kč/os./noc . Tento hotel se nachází v blízkosti stanice metra Urgell, 600 metrů od náměstí Plaza Universitat. Nezapomeňte, že také můžete využít tajných nabídek bookingu.

Jak se dostat do Drážďan?

Do Drážďan jezdí za 780 Kč tam i zpět SA, či Eurolines za 670 Kč tam i zpět.

[google-map-v3 shortcodeid=“7b15b2e9″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Barcelona{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)