Barcelona  – Ryanair/Wizzair – 1400 Kč
21.8.2012

Barcelona – Ryanair/Wizzair – 1400 Kč

O této nabídce

Komu ještě zbylo pár dní dovolené a nechtěl by je strávit doma u televize, může si zaletět na pár dní do romantické Barcelony jenom za 1400,- Kč včetně všech poplatků, a to v termínu 15. – 18.10. Jedná se přitom o letenku s odletem z Brna a návratem do Prahy a přílet je na hlavní Barcelonské letiště El Prat, ze kterého je o mnoho lepší spojení než z ostatních.

Letenku si můžete koupit následovně:

15.10. – Brno -> Milan Bergamo (Ryanair) – letenku zaplaťte kartou Masterkard Prepaid
15.10. – Milan Bergamo -> Barcelona El Prat – (Ryanair) – je nutné vybrat odpolední nebo večerní let, aby to na sebe navazovalo.

18.10. – Barelona -> Praha – (Wizzair).

Ubytování na dvoulůžkovém pokoji s dobrým spojením do centra sehnat okolo 500 Kč na os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ addmarkerlist=“Barcelona{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)