Barcelona – Ryanair – 838 Kč
6.5.2013

Barcelona – Ryanair – 838 Kč

O této nabídce

Po tom, co Wizzair zrušil přímou linku Praha – Barcelona letenky do této španělské metropole výrazně podražily. To však neplatí o lety z okolních zemí, odkud se stále občas dají sehnat letenky za extrémně výhodně ceny. Jedním z příkladů je následující akce Ryanairu, který nabízí letenky už od 838 Kč.

Příklady rezervací:
Cochstedt – Barcelona Girona – 838 Kč
22.5. – 25.5.
25.5. – 29.5.

Katowice – Barcelona Girona – 1057 Kč
20. – 24.5.
27.5. – 31.5.

Ubytování přímo v centru Barcelona je možné pořídit přibližně za 600 Kč na os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Barcelona{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)