Barcelona (+Paříž) za 1166 Kč (1241 Kč)
27.2.2012

Barcelona (+Paříž) za 1166 Kč (1241 Kč)

O této nabídce

Pokud uvažujete o návštěvě Barcelony, Ryanair Vám momentálně nabízí hned několik možností, jak si tam zaletět za ceny hluboko pod dlouhodobým průměrem. Jako bonus skoro zadarmo se tady potom rýsuje téměř zdarma návštěva Paříže, takže těžko si lze představit lépe investovanou tisícovku než na dvoudenní návštěvu dvou nejromantičtějších evropských měst.

Jak rezervovat letenku?

1. Nejprve rezervujte jednosměrnou letenku s Ryanem z Bratislavy (BTS) do Barcelony Girony (GRO) na 25.3. (Jestliže se chcete vrátit 29.3. přímým letem, bude se jednat o letenku zpáteční při konečné ceně s Mastercard Prepaid okolo 1200 Kč).

2. Rezervujte jednosměrnou letenku z Barcelony Girony (GRO) do Paříže Beauvais (BVA) opět s Ryanem na 28.3.

3. Rezervujte jednosměrnou letenku z Paříže Beauvais (BVA) do Bratislavy (BTS) na 28.3. (konečná cena 1166 Kč) nebo na 30.3. (konečná cena 1241 Kč).

Ubytování si jako vždy můžete rezervovat zde.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ addmarkerlist=“Barcelona{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)