Barcelona o letních prázdninách za 2698 Kč
11.7.2015

Barcelona o letních prázdninách

O této nabídce

Letní prázdniny už jsou v plném proudu a cena letenek k moři nepříjemně roste, hlavně v případě, když člověk nemůže využít super last minute letenek. Opravdu dobrou nabídkou tak mohou být letenky Vuelingu z nedalekých Drážďan (DRS) přímým letem do Barcelony (BCN) už zhruba za 97 EUR neboli 2698 Kč. Velkou výhodou dovolené v Barceloně je možnost spojit návštěvu jednoho z nejkrásnějších evropských měst s koupáním v nedalekých přímořských letoviscích, kam se z Barcelony dostanete pohodlně vlakem.

Podmínky tarifu

  • Rezervace: webové stránky Vuelingu
  • Zavazadlo: v ceně je pouze kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti 10 kg
  • Termíny:  za uvedenou cenu pouze několik termínů v srpnu, větší výběr je za cenu kolem 3 tis. Kč
  • Odlet: odlet je nejpohodlnější z nedalekých Drážďan, ale v některých termínech je levnější let z Lipska (příp. kombinace obou letišť)

[singlepic id=549 w=576 h=432 float=center]

Ubytování

  • v Barceloně: ubytování v příjemném penzionu nedaleko od centra Vás vyjde zhruba na 650 Kč za os. a noc.
  • u moře: Pokoj v tříhvězdičkovém hotelu v Santa Sussaně stojí přibližně 1000 Kč na os. a noc. V případě, že Vám stačí skromné ubytování, můžete se ubytovat v letovisku Calella za necelých 500 Kč na os. a noc.

Jak do Drážďan

Trasa Praha – Drážďany je momentálně vysoce konkurenční, takže cena jednosměrných jízdenek začíná už na 250 Kč se společností Eurolines. Další možností je jízda se Student Agency, kteří Vás za 330 Kč dovezou až na letiště, nebo Flixbus, kteří provozují nejvíce spojů.

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)