Barcelona na prodloužený víkend z Prahy za 1 999 Kč
28.11.2017

Barcelona na prodloužený víkend z Prahy

1999

O této nabídce

Nová konkurence na lince z Prahy do Barcelony ve formě nízkonákladového dopravce Ryanairu donutila i stálici operující na této trase – ČSA ke snížení cen na daleko příjemnější hladinu než tomu bývalo v dobách minulých. Během jarních měsíců se tak přímo nabízí zaletět si do této katalánské metropole na prodloužený víkend neb zpáteční letenky stojí 1 999 Kč. V ceně tarifu Lite je pouze příruční zavazadlo, které Vás však na pár dní v Barceloně rozhodně vystačí. Termínů je k dispozici taktéž dostatek, takže si snad vybere každý zájemce (na konci května by se dalo již uvažovat i o koupačce ve vodách Středozemního moře).

Jelikož jsou odlety do Prahy plánovány až na nedělní večer, tak byste s velkou pravděpodobností mohli navštívit i některý z domácích zápasů slavného FC Barcelona anebo alespoň jeho městského rivala Espanyolu. To však záleží až konkrétních hracích časech, které zatím nejsou zveřejněny…

Ubytování

Ze široké nabídky ubytovacích kapacit na oblíbeném Bookingu či srovnavači služeb Trivago bychom si vybrali tento skvěle hodnocený hostel v centru města za 1 170 Kč/os./noc. anebo třeba tento útulný hotel v exponované lokalitě za 1 144 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 1 999 Kč

Barcelona na prodloužený víkend z Prahy za 1 999 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)