Barcelona (Girona) – Ryanair – 520 Kč
15.3.2013

Barcelona (Girona) – Ryanair – 520 Kč

O této nabídce

Levný jarní výlet do Španělska nabízí irský Ryanair. Zpáteční letenku z Magdeburgu (2 hodiny 15 minut jízdy od hranic) pořídíte na mnoho dubnových termínů za 520 Kč včetně všech poplatků, pokud Vám stačí na cestu 10kg kabinového zavazadla o rozměrech 55x45x20 cm. Příkladem může být odlet 6. – 10. dubna.

Levné ubytování pořídíte v Barceloně za 543 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Barcelona{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)