Barcelona – ČSA – 2976 Kč
9.10.2013

Barcelona – ČSA – 2976 Kč

O této nabídce

V zimě za Gaudím či za dobrým jídlem se můžete vydat díky levným letenkám českého národního dopravce. Zpáteční letenka z Prahy přímým letem do Barcelony např. na prodloužený víkend 7. února – 9. února vychází na 2976 Kč. V ceně letenky je drobné občerstvení, 8kg kabinového zavazadla a 23 kg odbaveného zavazadla. Letenky rezervujte na stránkách dopravce. Dostupnost je od února do dubna.

Ubytování v Barceloně

Pohodové ubytování v centru Barcelony pořídíte v zimní sezóně za velmi příjemných 357 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“right“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Barcelona{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)