Barcelona – ČSA – 2 571 Kč
1.6.2013

Barcelona – ČSA – 2 571 Kč

O této nabídce

26. května jsme informovali o zpátečním letu z Brna do Barcelony s Ryanairem za 2 388 Kč. České aerolinky nyní nabízejí pouze ve dvou striktně stanovených termínech výhodný zpáteční let z Prahy do Barcelony za 2 571 Kč. Letenku si zarezervujete v našem vyhledávači.

Termíny:

19.-20.6. nebo 19.6.-2.7.

Ubytování:

Ubytování pořídíte např. v tomto hostelu, které stojí 450 Kč/os/noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Barcelona{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)