Barcelona autobusem z Prahy 1869Kč!
28.5.2015

Barcelona autobusem z Prahy!

O této nabídce

Tak teď tu máme nabídku pro opravdové low-cost cestovatele, kteří oželí trošku toho komfortu. Zpáteční autousové jízdenky z německého Kolína do Barcelony jsou napříč celým létem, v podstatě od teď až do konce srpna za 1EURO! Rezervační poplatek 0,50EUR–> zpáteční jízdenky z Kolín do Barcelony Vás vyjdou na 68Kč! K tomu pořídíte jízdenky z Prahy do Kolína za cenu od 1801Kč! (viz níže) Rezervaci můžete provést na jakékoliv jazykové mutaci MEGABUSU, kromě angličiny – ceny jsou v LIBRÁCH a tedy vyšší. Jízdenky jsou také k dispozici do Bruselu, Amsterdamu a Paříže, ale v menším množství termínů.

Příkladové termíny

  • Příkladový termín Kolín – Barcelona 20.7. – 29.7. za cenu 2,50 EUR i s rezervačním poplatkem.
  • Příkladový termín Praha – Barcelona přes Kolín: odjezd 19.7. ve 23:00 se společností Studentagency, v Kolíně 12hodin přes den na přestup, 20.7. 21:30 Kolín – Barcelona Megabus, 29.7. Brcelona – Kolín příjezd 7:30 Megabus,   Kolín – Praha 30.7. 19:50 opět Student agency (odkaz na rezervaci obousměrné jízdenky), cena celekem 1968 Kč!
  • Cena o cca 100Kč nižší při jízdě s Flixbusem – nutno nocovat v Kolíně, vhodné, pokud chcete den dva trávit i tam!

[singlepic id=494 w=576 h=432 float=center]

Termíny + rezervace

  • od června do srpna, termíny mizí rychlostí blesku!!
  • rezervaci provedete na stránkách Megabusu

Jak do Kolína

  • společnost Flixbus jezdí tuto trasu za cenu okolo 66EUR za zpáteční jízdenku, rezervace na stránkách Flixbusu.
  • se společností Studentagency od 1900Kč.
  • vlakem/autobusem  v kombinaci DB Bahn a ČD, za cenu od 39EUR za jednu cestu, reezrvace na nádraží a některé termíny na stránkách DB Bahn.

Ubytování

Pokud budete hledat jednoduché ubytování včetně sprchy na pokoji na metru, bydleli bychom na příkladové datum v tomto hotelu.  Nicméně pokud by Vám nevadil hotel se sdílenou sprchou, potom bychom volili tenhle, trochu levnější hotel.


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)