Ryanair – Barcelona – 1648 Kč
2.6.2012

Ryanair – Barcelona – 1648 Kč

O této nabídce

Pokud byste se chtěli svým polovičkám udělat radost a vzít je do jednoho z nejromantičtějších měst na světě, můžete tak nyní udělat i o letních prázdninách jenom za 1648,- Kč na os. Zpáteční letenka s Ryanairem z Brna v termínu 9. – 13.7. Vás vyjde jen na 1648 při využití Mastercard Prepaid. Pokud ji nemáte, zaplatíte za letenku o 12 EUR více.

Letenku můžete zarezervovat následovně:

9.7. Brno – Milan Bergamo (Ryanair)
9.7. Milan Bergamo – Barcelona El Prat

13.7. Barcelona – Milan
13.7. Milan – Brno

Ubytování je možné v Barceloně sehnat již okolo 500 / os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“satellite“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Barcelona, Cyprus{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)