Barbados z Mnichova – 6514 Kč
25.11.2014

Barbados z Mnichova

O této nabídce

Sezóna last momentů z Německa do exotiky už se znovu pomalu rozjíždí a začínají se objevovat takové nabídky, na které jsme byli v dřívějších letech zvyklí. Aktuálně je možné zaletět si z Mnichova na do Karibiku na Barbados za neskutečných 231 EUR (asi 6514 Kč). Letenky za tuto cenu jsou dostupné v termínu 28.11. – 12.12.

Pro pobyt kratší než 3 měsíce nepotřebují občané ČR na Barbados vízum.

Jak do Mnichova: Nejpohodlnějším spojením mezi Vídní a Českou republikou je autobusové spojení provozované Student agency nebo Eurolines. Na této trase Student Agency také provozuje autobusovou dopravu jménem Deutsche Bahn, přičemž někdy je výhodnější koupit jízdenky na webu Student Agency, jindy na stránkách německých drah.

Ubytování na Barbadosu nepatří k těm nejlevnějším a dvoulůžkový pokoj na pláži se snídaní vyjde zhruba na 1000 Kč za os. a noc. Levnější variantou může být tento tříhvězdičkový hotel na pláži, kde je cena asi o 30% nižší. Ve vnitrozemí se potom dá sehnat ubytování levnější.

[google-map-v3 shortcodeid=“10023363″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Barbados{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)