Barbados – Air Berlin
25.1.2014

Barbados – Air Berlin

O této nabídce

Sezóna last momentů z Německa už je v plném proudu a konečně se začínají objevovat takové nabídky, na které jsme byli v dřívějších letech zvyklí. Aktuálně je možné zaletět si z Mnichova na do Karibiku na Barbados za neskutečných 231 EUR (asi 6433 Kč). Letenky za tuto cenu jsou dostupné na 26.1. – 9.2., takže rychle kupujte a běžte se balit ;).

Pro pobyt kratší než 3 měsíce nepotřebují občané ČR na Barbados vízum.

Jak do Mnichova:
Nejpohodlnějším spojením mezi Vídní a Českou republikou je autobusové spojení provozované Student agency nebo Eurolines. Na této trase Student Agency také provozuje autobusovou dopravu jménem Deutsche Bahn, přičemž někdy je výhodnější koupit jízdenky na webu Student Agency, jindy na stránkách německých drah.

Ubytování na Barbadosu nepatří k těm nejlevnějším a dvoulůžkový pokoj na pláži se snídaní začíná na ceně okolo 900 Kč za os. a noc. Ve vnitrozemí se potom dá sehnat ubytování levnější.

[google-map-v3 shortcodeid=“10023363″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Barbados{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)