Bangkok z Prahy za 10 297 Kč
29.4.2019

Bangkok z Prahy

10 297

O této nabídce

Do Thajska, do jedné z nejoblíbenějších a nejvíce navštěvovaných zemí, se nyní můžete podívat za 10 297 Kč. Tolik dáte za letenku z Prahy do Bangkoku se společností Ukraine Airlines na podzim tohoto roku a v únoru příštího roku. Výhodou je krátký přestup při cestě tam, při zpáteční cestě můžete využít nabídky a odskočit si do centra Kyjeva. Dalším bonusem těchto letenek je již odbavené zavazadlo v ceně.

Bangkok určitě stojí za návštěvu, ale rozhodně se vyplatí vydat i dál za hranice toho města – ať už na sever přes historická města Ayutthayu a Sukothaiu do hornaté oblasti okolo Chiang Mai, nebo na východ do Pattayi, oblíbeného thajského města zábavy. Nejoblíbenější ale samozřejmě bývá jih, a to právě díky krásným plážím s průzračnou vodou a malebnými ostrůvky tyčící se nad hladinou moře. Z Bangkoku se na jakýkoliv z těchto ostrovů dostanete v podstatě za babku, například s Air Asiou a nebo Nok Air kolem 1 400 Kč za zpáteční letenku.

Super termín vychází například od 14. 9. – 29. 9. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla
  • Dostupnost: září – říjen 2019, únor 2020
  • Termíny:

Ubytování

Ubytování v Thajsku vás určitě nezruinuje, ani pokud si za něj trošku připlatíte. Možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.comBooking.com a na asijské verzi bookingu – na Agodě. Pokud dáváte přednost vyhledávání na AirBnB, tak i zde najdete docela zajímavé nabídky.

V Bangkoku můžeme ale doporučit například velice příjemný hotel Let´s Zzz Bangkok. Nachází se cca 1,5 km od Khao San Road a za dvoulůžák se snídaní zde zaplatíte cca 300 Kč/os.

Víza

Do Thajského království víza nepotřebujeme. Tedy za předpokladu, že pobyt nepřesáhne 30 dnů.

Náhled letenky z Prahy do Bangkoku za 10 297 Kč

Bangkok z Prahy za 10 297 Kč


Bude se hodit

Praha (PRG)

2
Zapoj se do diskuze

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jíťa - www.zaletsi.czJan Kamlach Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Jan Kamlach
Host
Jan Kamlach

Jenom tam to za ty peníze nejde?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)