Bangkok z Prahy, Vídně nebo Mnichova od 10 143 Kč
21.3.2019

Bangkok z Prahy, Vídně nebo Mnichova

od 10 143

O této nabídce

Každého milovníka Jihovýchodní Asie, krásných pláží a odlišné kultury určitě tato akce zaujme. Aerolinka Ukraine Airlines stále drží ceny letenek do Bangkoku při zemi. Zaletět si do této thajské metropole můžete například z Vídně za 10 143 Kč, z Prahy za 10 157 Kč a nebo z Mnichova za 10 437 Kč. Ať už jste z jakékoliv části republiky, určitě si z nabízených odletových míst vyberete.  V ceně je i odbavené zavazadlo a přestup v Kyjevě, pokud budete mít štěstí na termín, tak taky vychází dost slušně.

Bangkok určitě stojí za návštěvu, ale rozhodně se vyplatí vydat i dál za hranice toho města – ať už na sever přes historická města Ayutthayu a Sukothaiu do hornaté oblasti okolo Chiang Mai, nebo na východ do Pattayi, oblíbeného thajského města zábavy. Nejoblíbenější ale samozřejmě bývá jih, a to právě díky krásným plážím s průzračnou vodou a malebnými ostrůvky tyčící se nad hladinou moře. Z Bangkoku se na jakýkoliv z těchto ostrovů dostanete v podstatě za babku, například s Air Asiou a nebo Nok Air kolem 1 400 Kč za zpáteční letenku.

Super termín vychází například od 1. 4. – 15. 4. 2019. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našich kalendářích
  • Zavazadla:
  • Dostupnost: březen – červenec, září – prosinec 2019
  • Termíny:

Ubytování

Pokud hledáte jen střechu nad hlavou a ne nějaký luxusní apartmá, tak vás ubytování v Thajsku vyjde opravdu jen na pár kaček. Osobně můžeme doporučit Let´s Zzz Bangkok, nacházející se 5 minut pěšky od Kaho San Road. Jednoduchý ale pěkně zařízený dvoulůžkový pokoj se snídaní vás vyjde na 420 Kč/os. Doporučujeme si vždy dát pozor, aby v pokoji byl větrák nebo klimatizace. Přeci jen potit se celý den i celou noc není nic příjemného.

Další možnosti ubytování nejen v Bangkoku hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.comBooking.comAirBnB a nebo na asijské verzi Bookingu na Agodě.

Víza

Občané České republiky při cestách do Thajského království nejsou zatíženi vízovou povinností. Tedy za předpokladu, že jejich pobyt v Thajsku nepřesáhne více jak 30 dní.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 10 143 Kč

Bangkok z Prahy, Vídně nebo Mnichova od 10 143 Kč


Bude se hodit

Praha (PRG)

Mnichov (MUC)

Vídeň (VIE)

Zapoj se do diskuze

avatar

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)