Bangkok z Prahy od 11390 Kč
21.9.2015

Bangkok z Prahy

O této nabídce

Letenky do Thajska, námi možná nejnavštěvovanější zimní destinace, jsou zatím na hlavní sezónu překvapivě drahé. Výjimkou z tohoto pravidla byly nedávné nabídky British Airways a dalších, kde ale bylo nutné v jednom směru vždy 2x přestupovat nebo letět z okolních měst. Právě proto by Vás mohl zaujmout přehled aktuálně nejlevnějších letenek z Prahy do Bangkoku.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Vzhledem k velkému nárůstu turistů za poslední roku už neplatí, že seženete hezké ubytování na místě, a rozhodně doporučujeme rezervovat si jej dobředu. Prakticky ve všech případech najdete nejlevnější ubytování na stránkách Agody.

Kam dál?

Doprava po celém Thajsku je levná a pohodlná díky husté síti letů provozovaných níukonákladovou společností Air Asia. My sami jsme v obou zemích byli několikrát, takže vám v případě zájmu pomůžeme s naplánováním celé trasy, doporučením přeletů i rezervací ubytování. V případě zájmu nám napište do komentářů.


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Kačaba

Dobrý den, chceme jet přes Vanové na 3 týdny do Barmy přes Bangkok. Čekáme na levnější letenky, ale zatím nebyly.výrazně pod 15 000. Myslíte, že má smysl ještě čekat? Nemáte nějaké tipy na Barmu? Mockrát děkuji

Veris

Zdravím, letenky do Thajska jsou super. Chci se zeptat jestli letět na přes ukrajinu je bezpečné?
A jestli je možnost že za podobnou cenu budou letenky mezi dubnem a květnem na Bali? Nevíte?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)