Bangkok z Prahy od 11390 Kč
21.9.2015

Bangkok z Prahy

O této nabídce

Letenky do Thajska, námi možná nejnavštěvovanější zimní destinace, jsou zatím na hlavní sezónu překvapivě drahé. Výjimkou z tohoto pravidla byly nedávné nabídky British Airways a dalších, kde ale bylo nutné v jednom směru vždy 2x přestupovat nebo letět z okolních měst. Právě proto by Vás mohl zaujmout přehled aktuálně nejlevnějších letenek z Prahy do Bangkoku.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Vzhledem k velkému nárůstu turistů za poslední roku už neplatí, že seženete hezké ubytování na místě, a rozhodně doporučujeme rezervovat si jej dobředu. Prakticky ve všech případech najdete nejlevnější ubytování na stránkách Agody.

Kam dál?

Doprava po celém Thajsku je levná a pohodlná díky husté síti letů provozovaných níukonákladovou společností Air Asia. My sami jsme v obou zemích byli několikrát, takže vám v případě zájmu pomůžeme s naplánováním celé trasy, doporučením přeletů i rezervací ubytování. V případě zájmu nám napište do komentářů.


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)