Bangkok z Prahy – 11 223 Kč
24.10.2015

Bangkok z Prahy

O této nabídce

Úplnou pecku jsme zatím jsme na nadcházející zimní sezónu do Thajska neměli, nicméně časově flexibilnější a dobrodružnější cestovatelé jistě ocení zpáteční letenky do Bangkoku s dvěma přestupy za 11 223 Kč! Tahle kombinace se skládá ze dvou letenek – z klasické letenky z Milána (MXP) do Bangkoku (BKK) a dále přískoku s Easyjetem z Prahy (PRG) do Milána (MXP), kdy cestou tam to krásně navazuje a cestou zpět přespíte na letišti/v hotelu a hned ráno doletíte do Prahy.

Za 11 233 Kč uvádíme následující příklad:

[highlightbg /]

Jak se dostat na populární ostrov Samui či Phuket?

Řada cestovatelů pokračuje na ostrov Koh Samui či na Phuket. Pro vnitrostátní lety doporučujeme nízkonákladové aerolinky Nok air a Air Asia.

Ubytování v Thajsku

Pokud pojedete na ostrov Koh Samui, doporučujeme toto luxusní ubytování v banánovém háji za rozumnou cenu (několikrát ke spokojenosti prověřeno).

V Bangkoku kromě nabídek Agody doporučujeme mrknout do tajných nabídek Bookingu, kde můžete nalézt pětihvězdičkové hotely za zajímavé ceny.

[singlepic id=758 w=576 h=432 float=center]

[singlepic id=759 w=576 h=432 float=center]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)