Bangkok z Mnichova za 10 325 Kč
13.10.2018

Bangkok z Mnichova

10325

O této nabídce

Zaleťte si do Thajska načerpat energii z teplých slunečních paprsků a užít si trochu té jihoasijské pohody do thajských končin. Letenky z Mnichova (s krátkým přestupem v Düsseldorfu) do Bangkoku vás vyjdou na 10 325 Kč. Najít se dá pár termínů před Vánoci a jen o pár stovek dražší na konci ledna, kdy je na jihu Thajska hlavní sezona.

Bangkok určitě stojí za návštěvu, ale rozhodně se vyplatí se vydat i dál za hranice toho města – ať už na sever přes historická města Ayutthayu a Sukothaiu do hornaté oblasti okolo Chiang Mai, nebo na východ do Pattayi, oblíbeného thajského města zábavy. Nejoblíbenější ale samozřejmě bývá jih, a to právě díky krásným plážím s průzračnou vodou a malebnými ostrůvky tyčící se nad hladinou moře. Z Bangkoku se na jakýkoliv z těchto ostrovů dostanete v podstatě za babku, například s Air Asiou a nebo Nok Air kolem 1 400 Kč za zpáteční letenku.

Pěkný termín vychází na 29. 11. – 11. 12. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes vyhledávač aerolinky Eurowings
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg
 • Dostupnost: listopad a prosinec 2018
 • Termíny:
  • 18. 11. – 29. 11.
  • 29. 11. – 11. 12.
  • 5. 12. – 20. 12.
  • 9. 12. – 28. 12.
  • 24. 1. – 5. 2. za 10 842 Kč
  • …a další

Ubytování

Ať již zamíříte v jihovýchodní Asii kamkoliv, tak vždy hledejte střechu nad hlavou na osvědčeném Bookingu anebo využijte i jeho lokální variantu ve formě Agody. Preferujete-li ubytování vyšší kvality pak bookujte na stránkách Hotels.com.

Počasí

V listopadu je příznivé počasí v jižní části Thajska například na Krabi, v severní části země jsou zase velice dobré podmínky na nějaký ten trek. V prosinci můžete strávit pár dnů na Ko Phi Phi, kde sice párkrát trošku sprchne, ale nebude to nic velkého. Oblast Bangkoku ale během svátků nabízí naprosto vymetenou oblohu a příjemné teploty.

Víza

Občané České republiky při cestách do Thajského království nejsou zatíženi vízovou povinností, podobně je to tomu tak s Malajsií. Tedy za předpokladu, že jejich pobyt nepřesáhne 30 dní (Thajsko) a 90 dní (Malajsie).

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč.

Náhled letenky z Mnichova do Bangkoku za 10 325 Kč

Bangkok z Mnichova za 10 325 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)