Bangkok z Mnichova za 10 325 Kč
13.10.2018

Bangkok z Mnichova

10325

O této nabídce

Zaleťte si do Thajska načerpat energii z teplých slunečních paprsků a užít si trochu té jihoasijské pohody do thajských končin. Letenky z Mnichova (s krátkým přestupem v Düsseldorfu) do Bangkoku vás vyjdou na 10 325 Kč. Najít se dá pár termínů před Vánoci a jen o pár stovek dražší na konci ledna, kdy je na jihu Thajska hlavní sezona.

Bangkok určitě stojí za návštěvu, ale rozhodně se vyplatí se vydat i dál za hranice toho města – ať už na sever přes historická města Ayutthayu a Sukothaiu do hornaté oblasti okolo Chiang Mai, nebo na východ do Pattayi, oblíbeného thajského města zábavy. Nejoblíbenější ale samozřejmě bývá jih, a to právě díky krásným plážím s průzračnou vodou a malebnými ostrůvky tyčící se nad hladinou moře. Z Bangkoku se na jakýkoliv z těchto ostrovů dostanete v podstatě za babku, například s Air Asiou a nebo Nok Air kolem 1 400 Kč za zpáteční letenku.

Pěkný termín vychází na 29. 11. – 11. 12. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes vyhledávač aerolinky Eurowings
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg
 • Dostupnost: listopad a prosinec 2018
 • Termíny:
  • 18. 11. – 29. 11.
  • 29. 11. – 11. 12.
  • 5. 12. – 20. 12.
  • 9. 12. – 28. 12.
  • 24. 1. – 5. 2. za 10 842 Kč
  • …a další

Ubytování

Ať již zamíříte v jihovýchodní Asii kamkoliv, tak vždy hledejte střechu nad hlavou na osvědčeném Bookingu anebo využijte i jeho lokální variantu ve formě Agody. Preferujete-li ubytování vyšší kvality pak bookujte na stránkách Hotels.com.

Počasí

V listopadu je příznivé počasí v jižní části Thajska například na Krabi, v severní části země jsou zase velice dobré podmínky na nějaký ten trek. V prosinci můžete strávit pár dnů na Ko Phi Phi, kde sice párkrát trošku sprchne, ale nebude to nic velkého. Oblast Bangkoku ale během svátků nabízí naprosto vymetenou oblohu a příjemné teploty.

Víza

Občané České republiky při cestách do Thajského království nejsou zatíženi vízovou povinností, podobně je to tomu tak s Malajsií. Tedy za předpokladu, že jejich pobyt nepřesáhne 30 dní (Thajsko) a 90 dní (Malajsie).

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč.

Náhled letenky z Mnichova do Bangkoku za 10 325 Kč

Bangkok z Mnichova za 10 325 Kč

guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Aleš

Upozorňuji že ve článku je chyba. Možnost cestovat do Thajska bez víza je pouze pro pobyty do 30ti dnů včetně.

Antonin

Ano, je tam nepřesná formulace – informace o 90 dnech je validní pro případ Malajsie, s Thajskem máš pravdu, Aleši. 🙂 Díky za podnět, v článku to opravíme..

Hezký večer

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)