Bangkok z Mnichova – 6880 Kč
6.12.2014

Bangkok z Mnichova

O této nabídce

Last minute sezona je plném proudu, přičemž jejím důkazem jsou předvánoční letenky z Mnichova do Bangkoku za 244 EUR neboli 6880 Kč se společností Etihad (rezervace možná přes expedii).

Termíny:

  • 14.12. – 20.12.
  • 14.12. – 24.12.

Jak do Mnichova:

Do Mnichova přímo na letiště se pohodlně dostanete se společností Student Agency nebo do centra s Eurolines za přibližně 500 Kč v jednom směru.

Ubytování:

V Thajsku doporučujeme kromě nabídek Agody také mrknout do tajných nabídek Bookingu, kde můžete nalézt ubytování za zajímavé ceny. Na rozdíl od minulosti, kdy se vyplatilo ubytování rezervovat až na místě nyní zejména ve vánočním období doporučujeme rezervovat veškeré ubytování co nejvíce dopředu.

[google-map-v3 shortcodeid=“a58e5dba“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)