Bangkok v hlavní sezóně – od 12890 Kč
19.8.2014

Bangkok v hlavní sezóně

O této nabídce

Vzhledem k tomu, že se nám blíží sezóna pro lety do jihovýchodní Asie, rozhodli jsme se pro Vás udělat přehled všech aktuálně nejlevnějších letenek do centra a nejoblíbenějšího cíle této oblasti – Bangkoku. Letenky z Prahy a Vídně pro lety od září 2014 – června 2015 začínají na 12890 Kč a do 15 tis. Kč již máte docela slušný výběr.

12890 Kč – China Southern: Odlet z PRG, návrat do VIE – září až březen

Nejlevnější variantou je již dobře známý tarif China Southern s odletem z Prahy a návratem do Vídně. Tento let Vás přitom rozhodně svou pohodlností, protože v obou směrech jsou 2 přestupy a často i poměrně dlouhé čekání na letišti. Seznam všech dostupných termínů naleznete v tomto kalendáři.

13790 Kč – Air France: Odlet z PRG, návrat do PRG – listopad až leden

Air France v rámci tohoto tarifu nabízí nejlevnější letenky na dané období z Prahy. Výhodou jsou také velmi pohodlné přestupy v obou směrech. Značnou limitací je na druhou stranu jen velmi omezené množství termínů (z opravdu hezkých termínů lze doporučit např. 4. – 18.12.). Všechny dostupné termíny naleznete v tomto kalendáři.

14690 Kč – EVA Airways: Odlet z VIE, návrat do VIE – srpen až červen

Tato volba je asi nejlepší pro všechny, kteří mají blíže do Vídně než do Prahy. Velkou výhodou tohoto tarifu je přímý let do Bangkoku a velké množství termínů. Nevýhodou je naopak to, že nejsou dostupné žádné termíny v největší sezóně, tj. od ledna do března. Seznam dostupných termínů je v tomto kalendáři.

15290 Kč – Emirates: Odlet z PRG, návrat do PRG – září až listopad

Luxusní letenky z Prahy s Emirates se nyní dají koupit už za 15290 Kč, přičemž jsou dostupné termíny od září do listopadu tohoto roku. Nevýhodou (nebo pro někoho naopak výhodou) je velmi dlouhý přestup cestou tam, díky němuž můžete strávit v Dubaji skoro celý den.

Ubytování:

V Thajsku doporučujeme kromě nabídek Agody také mrknout do tajných nabídek Bookingu, kde můžete nalézt ubytování za zajímavé ceny.

[google-map-v3 shortcodeid=“a58e5dba“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)