Bangkok – Qatar Airways – 10 922 Kč
2.4.2012

Bangkok – Qatar Airways – 10 922 Kč

O této nabídce

Pětihvězdičkové aerolinky Qatar Airways nabízí velmi zajímavý poměr cena/výkon pro cesty do jihovýchodní Asie. Zpáteční letenka z Budapešti do Bangkoku s návratem do Vídně vychází na 10 922 Kč, například na termín 5. – 12. června. Vybrat termín si můžete v tomto kalendáři letenek, letenky jsou dostupné s výjimkou letních prázdnin od dubna do prosince.

Thajsko je levná země a ani za kvalitní hotel přímo na zastávce metra z letiště nezaplatíte víc jak 18 €/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)