Bangkok po celou hlavní sezónu za 11990 Kč
17.7.2016

Bangkok po celou hlavní sezónu

O této nabídce

Nabídek do Thajska není nikdy dost, zvláště pokud jde o lety z Prahy a s velmi pohodlným přestupem v obou směrech. Jestliže se v průběhu zimy chystáte do této turisticky nejoblíbenější destinace v JV Asii, můžete využít nabídky společnosti FlyDubai, která letenky z Prahy do Bangkoku prodává za velmi hezkých 11990 Kč. Na tuto cenu se přitom dostanete téměř kdykoliv po dobu hlavní sezóny s výjimkou vánočních svátků. Za podobné ceny Vám letenky z Prahy do Thajska v budoucích akcích zřejmě nabídnou už jen China Eastern (s dlouhým přestupem v Šanghaji), Aeroflot a Ukrajinské aerolinie, takže tuto cenovou nabídku považujeme za velmi zajímavou.

[highlightbg]

  • Rezervace: nejlevněji přímo na stránkách FlyDubai
  • Rezervace přes Pelikána a termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ (nejlépe si najděte zde termín a potom kupte přes stránky FlyDubai)
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 20 kg
  • Cestovní období: prosinec – březen 2017

[/highlightbg]

Ubytování v Thajsku

Ubytování v Thajsku kupujeme ve většině případů přes Agodu, která má v celé JV Asii nejlepší pokrytí i ceny. Jen výjimečně můžete najít lepší nabídku na bookingu.

Přelety po Thajsku

Přelety po Thajsku nejsou nijak drahé díky nízkonákladové aerolince Air Asia, které prodává vnitrostátní letenky už za pár stovek. Při nákupu těchto letenek je třeba mít na paměti, že lety jsou operovány z druhého letiště Don Muang, takže si nechte dost času na přesun.

Náročnější cestovatelé by často chtěli pokračovat v cestě rovnou do vybraného turistického letoviska, nebo naopak cestou domů již nechtějí absolvovat nepohodlný přejezd mezi letišti. V takovém případě se můžete podívat do tohoto vyhledávače a využít některou z běžných aerolinek, které na některých trasách nabízejí přelety také za velmi rozumné ceny.

 

 


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
iki

Koupil jsem 4 letenky a chtěli ještě „administration fee“ asi 1430 Kč. Jedna tedy vyšla na 12350 Kč, ale i tak je to ok 🙂

Petr

Hlavně ne China Eastern, těm se radši zdaleka vyhněte! Jen v nejnutnějším případě! V pátek jsem s nimi přiletěl z Thajska…

Honza

A důvod ty blbečku?

Martin

Predpokladam, ze kvalita servisu, zakaznicky pristup, kulturni rozdily atd. Cinske aerolinky maji v tomto co dohanet at uz evropske spolecnosti, nebo napriklad ty z Hong Kongu.
Jasne, muze jit o osobni nazor a ne kazdemu to vadi, ale souhlasim s Petrem. Plus by nevadilo mit diskuzi vecnou a bez osobnich urazek.

Petr

Martine, je toho v podstatě hodně, takže napíšu napřeskáčku věci, na který si vzopomenu: nemožnost online odbavení do cílové destinace (to ale není vždy chyba aerolinek, to je chyba Číny, přes kterou ovšem CEAIR tranzitují), online odbavení nefunguje, fungovalo částečně u AF, když mě hnali přes CDG směrem ddo BKK. Zábavní systém v Airbusu nefungoval. Prostě, cokoliv jiného než film (hra, sledování letu) buď ihned „spadlo“ nebo prostě bylo zaseklé. V 777 to bylo OK. Co ale nebylo OK ani v jedno, z letadel, plná umyvadla na toaletách. Dokonce s ručně psaným nápisem v čínštině a angličtině – NEPOUŽÍVAT. Pokud si myslíte, že vám dají napít, máte pravdu, ale nalijí vám jen 2/3 už tak malého kelímku a ten, kdo má rád víno, možná se dočká, možná ne (není můj případ). Pokud tedy v Číně přestupujete, připravte se (Kunming, Šanghaj) na to, že budete muset letšitě opustit, v lepším případě nebudete znovu muset odbavovat zavazadlo a vystát si frontu jak na imigračním směrem „z letiště“ i „dovnitř“. Nárok na tranzitní vízum sice máte, ale tohle je moc… Používání mobilu v módu letadlo na palubě? Zapomeňte! Během letu se mobilu nesmíte ani dotknout, takže si radši vezměte knížku. To samý platí i o sluchátkách, ale naštěstí jen během vzletu a přistání. Ovšem, ne na všech letech jim sluchátka vadila. Kontrolovali hlavně ty k zábavnímu systému. Nemožnost platit kartou ve většině obchodů na čínských letištích (ano, vodu si snad koupit můžu?) může nahradit alespoň pár EUR v kapse… A když už jsme u těch letišť, opět, specifikum Číny – všechny, ale neprosto všechny lety mají zpoždění minimálně 1,5 hodiny, a to nejen na odletu, ale na příletu taky (min. 30 minut). Takže, pokud vám dají na přestup 2,5 hodiny a vy přiletíte o 4 hodiny později (nebyla to chyba CEAIR), do Prahy se dostanete z Pudongu až za 3 dny, pokud teda s někým z pozemního personálu, kdo i umí anglicky nevyjednáte přílet přes jiné evorpské město. Mimochodem, byl to jediný člověk, co uměl nějak anglicky. Znalost angličtiny na letišti (Kunming, ale i Šanghaj) a jejich palubního personálu je opravdu příšerná. A co teprve to jídlo na palubě… Sorry, ale nebudu si tahat řízek s chlebem na desetihodinový let a sockovart tam s tím. Toť vše. CEAIR ano, ale jedině přímý let PRG-PVG, jinak, žádnej transfer, to jedině, pokud si vyhradíte dlouhý přestup v Číně… Na konkurenčním serveru o tom napíšu víc, až se z toho vzpamatuju 😀

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)