Bangkok po celou hlavní sezónu za 11990 Kč
17.7.2016

Bangkok po celou hlavní sezónu

O této nabídce

Nabídek do Thajska není nikdy dost, zvláště pokud jde o lety z Prahy a s velmi pohodlným přestupem v obou směrech. Jestliže se v průběhu zimy chystáte do této turisticky nejoblíbenější destinace v JV Asii, můžete využít nabídky společnosti FlyDubai, která letenky z Prahy do Bangkoku prodává za velmi hezkých 11990 Kč. Na tuto cenu se přitom dostanete téměř kdykoliv po dobu hlavní sezóny s výjimkou vánočních svátků. Za podobné ceny Vám letenky z Prahy do Thajska v budoucích akcích zřejmě nabídnou už jen China Eastern (s dlouhým přestupem v Šanghaji), Aeroflot a Ukrajinské aerolinie, takže tuto cenovou nabídku považujeme za velmi zajímavou.

[highlightbg]

  • Rezervace: nejlevněji přímo na stránkách FlyDubai
  • Rezervace přes Pelikána a termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ (nejlépe si najděte zde termín a potom kupte přes stránky FlyDubai)
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 20 kg
  • Cestovní období: prosinec – březen 2017

[/highlightbg]

Ubytování v Thajsku

Ubytování v Thajsku kupujeme ve většině případů přes Agodu, která má v celé JV Asii nejlepší pokrytí i ceny. Jen výjimečně můžete najít lepší nabídku na bookingu.

Přelety po Thajsku

Přelety po Thajsku nejsou nijak drahé díky nízkonákladové aerolince Air Asia, které prodává vnitrostátní letenky už za pár stovek. Při nákupu těchto letenek je třeba mít na paměti, že lety jsou operovány z druhého letiště Don Muang, takže si nechte dost času na přesun.

Náročnější cestovatelé by často chtěli pokračovat v cestě rovnou do vybraného turistického letoviska, nebo naopak cestou domů již nechtějí absolvovat nepohodlný přejezd mezi letišti. V takovém případě se můžete podívat do tohoto vyhledávače a využít některou z běžných aerolinek, které na některých trasách nabízejí přelety také za velmi rozumné ceny.

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)