Bangkok o Vánocích s pětihvězdičkovými Qatar Airways – 13408 Kč
3.11.2014

Bangkok o Vánocích s pětihvězdičkovými Qatar Airways

O této nabídce

Také se Vám donedávna zdály Vánoce v Thajsku jako nedostižný luxus, který si při pohledu na téměř dvojnásobnou cenu letenek rádi odpustíte? Pětihvězdičkoví Qatar Airways aktuálně výrazně snížili cenu letenek do Bangkoku na celý prosinec včetně vánočního období, takže si nyní můžete zakoupit letenky z Mnichova do Thajska za skvělých 13408 Kč. Zvýhodněná cena je potom od 4.11. do 15.6. (leden až duben jsou letenky dražší).

Příklady termínů:

Rezervace: do 10.11. nebo vyprodání

Jak do Mnichova:

Do Mnichova přímo na letiště se pohodlně dostanete se společností Student Agency nebo do centra s Eurolines za přibližně 500 Kč v jednom směru.

Ubytování:

V Thajsku a na Srí Lance doporučujeme kromě nabídek Agody také mrknout do tajných nabídek Bookingu, kde můžete nalézt ubytování za zajímavé ceny. Na rozdíl od minulosti, kdy se vyplatilo ubytování rezervovat až na místě nyní zejména ve vánočním období doporučujeme rezervovat veškeré ubytování co nejvíce dopředu.

[google-map-v3 shortcodeid=“a58e5dba“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)