Bangkok – Etihad Airways – 10 439 Kč
11.6.2013

Bangkok – Etihad Airways – 10 439 Kč

O této nabídce

Etihad Airways nabízejí možnost výhodného vycestování do thajského Bangkoku. Jedná se o zpáteční let s odletem z Milána a s návratem do Mnichova, přičemž absolvujete přestup v Abú Dhabí. Letenky vyhledáte v tomto vyhledávači.

Odlety jsou k dispozici do posledního školního dne před začátkem letních prázdnin, tedy do 28. června. Jako příklad uvádíme termín 18.6.-11.7.

Některé další termíny:

Odlety červen: 16, 17, 18, 23, 25

Návraty červenec: 4, 11, 18

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)