Bangkok – Etihad – 9983 Kč
8.5.2013

Bangkok – Etihad – 9983 Kč

O této nabídce

V případě, že nejste úplně pohodlní a nepotřebujete za každou cenu odlet z Prahy, máme pro Vás ještě výrazně výhodnější nabídku do Bangkoku, než byla ta včerejší. Díky akční nabídce Etihadu pro rezervace do 16.5. s odletem nejpozději 20.6. a pobytem maximálně 2 měsíce je možné koupit letenky na trase Vídeň – Bangkok – Berlín za 9983 Kč nebo o pár stovek dráž na trase Mnichov – Bangkok – Vídeň.

Nejlevněji je možné letenky koupit přímo na stránkách Etihadu.

Dostupné termíny:
16.5.-13.6.
30.5.-30.7.
6.-20.6
17.6.-8.7.

Ideální spojení na letiště ve Vídni, v Mnichově i v Berlíně poskytuje společnost Student agency, u které se cena jízdenek pohybuje okolo 400 – 600 Kč.

Pro cesty do Thajska čeští občané nepotřebují vízum při pobytu maximálně 30 v kuse nebo 90 dní v průběhu 6 měsíců.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)