Bangkok – Etihad – 10804 Kč
1.5.2013

Bangkok – Etihad – 10804 Kč

O této nabídce

Ti z Vás, kteří by se chtěli levně podívat do Thajska, mají jedinečnou možnost. Aerolinky Etihad nabízejí letenky do Bangkoku s odletem z Milána nebo Budapešti a s příletem do Mnichova či Vídně. Jako bonus je odbavené zavazadlo do 30 kg. Akce se vztahuje na letenky do konce roku kromě letních prázdnin a platí do 5.5. Letenky můžete rezervovat v tomto vyhledávači.

Příklad dostupných termínů:
13.5. – 4.6. (odlet z Milána, návrat do Mnichova) – 10.804 Kč
10.9. – 30.9. (odlet z Budapešti, návrat do Mnichova)
7.11. – 20.11. (odlet z Milána, návrat do Mnichova)
10.12. – 1.1./6.1. (odlet z Budapešti, návrat do Vídně)

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)