Bangkok – ČSA – 12990 Kč
14.6.2012

Bangkok – ČSA – 12990 Kč

O této nabídce

Jestliže se chcete podívat do Thajska v hlavní sezoně (tj. v zimě) a příliš se Vám nechce cestovat s odletem mimo ČR, je pro Vás dnešní akce jako ušitá. V tomto období se totiž z Prahy do Bangkoku s ideálními přestupy a spoustou termínů na výběr levněji než za 12990 Kč prostě nedostanete. Vzhledem k tomu, že během chvíle se již mnoho letenek zmizelo, doporučujeme využít této akce ČSA co nejdříve.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)