Bangkok – ČSA – 12981 Kč
1.11.2013

Bangkok – ČSA – 12981 Kč

O této nabídce

Zpáteční letenky z Prahy do Thajska na listopad a prosinec nabízí kombinace ČSA a Etihadu za 12981 Kč. Příkladem může být odlet 18. listopadu s návratem 26. listopadu. Letenky můžete rezervovat nejlevněji přímo přes stránky našeho národního dopravce.

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v listopadu – 11,14,18,21,28
  • Odlet v prosinci – 2,5,9
  • Návrat v listopadu – 13,19,26
  • Návrat v prosinci – 4,6,8,10,11,13

Ubytování v Bangkoku

Chystáte-li se na Koh Samui či Phuket, ubytování si můžete vysmlouvat na dobré ceny na místě, v Bangkoku ovšem doporučujeme mít předem vytvořenou rezervaci. Nejlevněji doporučujeme ubytování za 149 Kč/os/noc v tomto Guesthousu. Nebo za 204 Kč/os/noc v tomto hotelu.

Víza

Pro občany ČR neplatí do ČR vízová povinnost, pokud doba pobytu nepřesáhne 30 dnů.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)