Bangkok (business class) – Aeroflot – 21 022 Kč
8.10.2012

Bangkok (business class) – Aeroflot – 21 022 Kč

O této nabídce

Chcete si dopřát cestu do jihovýchodní Asie v pohodlné business class? Ruský Aeroflot nabízí zajímavý tarif z Prahy Ruzyně s pohodlným přestupem v Moskvě. Jako příklad udáváme odlet 6. března s návratem 21. března. Letenku naleznete v tomto vyhledávači, v rozšířených preferencích nezapomeňte zaškrnout typ letenky: Business. Tarif je dostupný do 27. dubna či do vyprodání volných míst.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)