Bangkok – Aeroflot – 12 466 Kč
16.9.2012

Bangkok – Aeroflot – 12 466 Kč

O této nabídce

Na únor a březen nabízí ruský Aeroflot zpáteční letenky z Prahy do Bangkoku za 12 466 Kč včetně všech poplatků. Příkladové datum uvádíme 5. února z Prahy s návratem 13. února z Bangkoku. Letenky jsou dostupné od února do března. Termín si můžete vybrat z tohoto kalendáře letenek.

Pokud se chystáte do Bangkoku co nejdříve, můžete využít pro změnu akce ČSA, která nabízí zpáteční letenku z Prahy do Bangkoku za  13 177 Kč. Letenku naleznete na této stránce.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)