Bangkok – 12706 Kč, z Vídně, návrat do Mnichova
31.7.2014

Thajsko - Bangkok

O této nabídce

Royal Jordanian nabízí alternativu, jak se dostat v zimě za slušné peníze do Thajska. Příkladem může být odlet 14. ledna z Vídně (VIE) do Bangkoku  (BKK) s návratem 28. ledna do Mnichova (MUC). Rezervuj příklad >>

Další dostupné termíny: naleznete v kalendáři letenek

Dostupnost: do vyprodání, bez omezení délky pobytu

Maximální délka pobytu: 3 měsíce

Ubytování

Levné ubytování naleznete v Bangkoku hotelu Lucky House, který vychází na 135 Kč/os./noc a je nedaleko od královského paláce. Pokud budete chtít bydlet v luxusnějších hotelech, nezapomeňte se podívat do tajných nabídek bookingu, kde můžete ušetřit až 50 % z ceny za ubytování.

Ubytování na Koh Samui

Pokud pojedete na ostrov Koh Samui, doporučujeme toto luxusní ubytování v banánovém háji za rozumnou cenu (několikrát ke spokojenosti prověřeno).

Doprava do Vídně

Asi nejpohodlnějším spojením mezi Vídní a Českou republikou je autobusové spojení provozované Student agency. Autobus jezdí přibližně každé 3 hodiny a v České republice odjíždí z Brna a z Prahy.

Doprava z Mnichova

Z Mnichova se dostanete zpátky do ČR rovněž autobusem SA nebo Eurolines (600 Kč).

[google-map-v3 shortcodeid=“ee02dd18″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)