Bali na jaře a na podzim za 10990 Kč
4.5.2016

Bali na jaře a na podzim

O této nabídce

Levné letenky na Bali se nám začínají množit jako houby po dešti a pomalu začínáme zapomínat na doby, kdy bylo cokoliv pod 20 tis. Kč ještě dobré. Velkým hráčem se stává zejména aerolinka China Eastern, která právě nabízí podzimní letenky z Říma na Bali už za 10990 Kč. Díky otevření linky Ryanairu z Prahy do Říma přitom pořídíte za velmi rozumné peníze a můžete spojit návštěvu exotickké Indonésie s prohlídkou jednoho z nejkrásnějšách měst na světě. Pokud preferujete lety z Prahy, máte stále ještě možnost využít letenek za 12390 Kč

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ
  • Zavazadlo: 2 ks odbaveného zavazadla 23 kg
  • Cestovní období: květen – červen, září – prosinec (vč. Vánoc)
  • Alternativně: Praha – Bali za 12390 Kč – viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Římě můžete výhodně rezervovat na stránkách bookingu, na Bali potom více doporučujeme Agodu, která vychází často výrazně levněji.

Jak do Říma

Letenky z Prahy i okolních letišť do Říma můžete pořídit už okolo 1400 Kč a cena může ještě o něco klesnout. Za tuto cenu můžete letět z Budapešti, Vídně, Bratislavy, Norimberku a o 300 Kč dráž i z Prahy. Dejte si vždy pozor, zda jde o let na letiště Ciampino nebo Fiumicino, abyste věděli, že Vás čeká přesun mezi letišti nebo ne. Na Fiumicino nejlevněji vycházejí letenky z Vídně nebo Budapešti. Kompletní nabídku přípojů naleznete zde.


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)