Bali z Prahy za 9 847 Kč
25.11.2016

Bali z Prahy

O této nabídce

Čínská aerolinka Chian Eastern Airlines zveřejnila nabídku letenek z Prahy na populární ostrov Bali za více než sympatické ceny. Nejlépe vychází termín přes Vánoční svátky od 13. do 28. prosince za 9 847 Kč -> REZERVUJTE ZDE. Letenek však není moc, tak moc neotálejte a zkuste jestli ještě chytnete štěstí. Pokud se tomu tak nestane, tak nezoufejte v nabídce je ještě pár dalších termínů za 12 602 Kč (seznam budeme aktualizovat).

  • Rezervujte: přímo v našem vyhledávači
  • Zavazadla: čínský dopravce je velice štědrý a dovolí Vám odbavit až 2 ks zavazadel s limity pod 23 kg ( tzn. až 46 kg odbavené bagáže) + klasicky 1 ks příručáku
  • Dostupnost: prosinec 2016
  • Termíny: 

Ubytování

Nejvýhodnější nabídku ubytování na Bali si zajistíte přes stránky Bookingu. Zkuste se však mrknout i na server Agoda, který nabízí v této lokalitě také velice zajímavé nabídky.

Přestup v Šanghaji

Využijte k návštěvě tohoto velkoměsta tranzitní víza, která obdržíte zdarma na letišti, a objevte jeho hlavní bulváry i zákoutí. Lze využít jak cestou tam, tak především při návratu, kdy je stopover delší. 🙂

Náhled letenky za 9 847 Kč

Bali z Prahy za 9 847 Kč

guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Marika

Ahoj, mám dotaz. Kolik potřebuji času na letišti Denpasar, kdybych chtěla pokračovat na Lombok. Nebyla by to jedna letenka, takže bych musela vyzvedávat batožinu. Nevím, jak to tam vypadá, jestli tam dochází k nějakému zdržení s úřady, když už nejsou víze, atd. A taky jestli nevíte, jaký čas mají jejich vnitrostátní linky na odbavení. Moc děkuji, pokud mi někdo poradí.

Marika

Děkuji. Tak se chci ještě zeptat, lze koupit letenky přímo na letišti, nebo je nutné je mít dopředu? Navazující let mám za 2,5 hodiny, což bych nemusela stihnout, tak asi nemá cenu to kupovat dopředu. Ale zase kdybych přiletěla včas, tak jestli je ta možnost. A ještě otázka. Předpokládám, že je to asi menší letiště, že by všechny lety mohly být z jednoho, nebo mají vnitrostátní někde jinde? Díky moc za všechny rady.

Ladis

Možná špatně hledám, info o akci jsem dostal před hodinou ale když kliknu přímo na odkaz, ukazuje mi to ceny od 15.857 a výše.

Co dělám špatně?

Termín 13-28.12 2016

Jirka

U mě to samé pro 13-21. Už je pozdě? Díky.

Jirka

Je mi to jasný. Rozhodujem se pomalu… Díky:)

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)