Bali z Prahy za 9 847 Kč
25.11.2016

Bali z Prahy

O této nabídce

Čínská aerolinka Chian Eastern Airlines zveřejnila nabídku letenek z Prahy na populární ostrov Bali za více než sympatické ceny. Nejlépe vychází termín přes Vánoční svátky od 13. do 28. prosince za 9 847 Kč -> REZERVUJTE ZDE. Letenek však není moc, tak moc neotálejte a zkuste jestli ještě chytnete štěstí. Pokud se tomu tak nestane, tak nezoufejte v nabídce je ještě pár dalších termínů za 12 602 Kč (seznam budeme aktualizovat).

  • Rezervujte: přímo v našem vyhledávači
  • Zavazadla: čínský dopravce je velice štědrý a dovolí Vám odbavit až 2 ks zavazadel s limity pod 23 kg ( tzn. až 46 kg odbavené bagáže) + klasicky 1 ks příručáku
  • Dostupnost: prosinec 2016
  • Termíny: 

Ubytování

Nejvýhodnější nabídku ubytování na Bali si zajistíte přes stránky Bookingu. Zkuste se však mrknout i na server Agoda, který nabízí v této lokalitě také velice zajímavé nabídky.

Přestup v Šanghaji

Využijte k návštěvě tohoto velkoměsta tranzitní víza, která obdržíte zdarma na letišti, a objevte jeho hlavní bulváry i zákoutí. Lze využít jak cestou tam, tak především při návratu, kdy je stopover delší. 🙂

Náhled letenky za 9 847 Kč

Bali z Prahy za 9 847 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)