Bali z Prahy za 13 512 Kč
12.7.2019

Bali z Prahy

13 512

O této nabídce

Krásami a autenticitou Bali by pohrdnul jen blázen! Nyní si s aerolinkou KLM můžete zaletět pohodlně na tento nejoblíbenější indonéský ostrov z Prahy za sympatických 13 512 Kč. Letět se dá na podzim od října do prosince.  V ceně letenky je jen příruční zavazadlo, ale jelikož se jedná o pohodovou aerolinku, kde můžete mít klasický příručák plus jednu malou kabelku, tak nemáme obavy, že byste se nevešli.

Po vaší návštěvě Bali už nic nebude jako dřív. Jestli někdo pochopil, o čem život na téhle planetě je, pak jsou to Balijci a neváhají se podělit. Příjemní, milí, přátelští však nejsou jen oni, neméně přátelské jsou ceny za ubytování, pronájem skútru, jídlo nebo dobrou kávu! Bože, jak božskou umí Balijci kávu! A tím cesta do hlubin vaší duše jen začíná. Nekonečné kaskády rýžových polí, stovky chrámů, rudé květy ibišku, vůně tyčinek, divoký oceán, surfování, potápění, jóga, smlouvání, balijská batika a pohoda, ta nejpohotovější jakou si umíte představit. A hlavně o ni v životě (nejen) na Bali jde, ne?

Super termín vychází například od 16. 11. – 3. 12. Tento termín rezervujte zde >>

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!
 • Rezervujte: přímo přes tento vyhledávač (případně o pár stovek dráž u nás v kalendáři zde >>)
 • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
 • Dostupnost: říjen – prosinec 2019
 • Termíny:
  • 30. 10. – 6. 11.
  • 12. 11. – 26. 11.
  • 1. 12. – 12. 12.
  • 6. 12. – 25. 12.
  • … a další

Ubytování

Stejně jako všude v jihovýchodní Asii, tak i na Bali za ubytovací služby nezaplatíte majlant, přestože se jedná o populární turistickou destinaci. Nabídka kapacit je opravdu velká a jistě si vybere každý. Doporučit můžeme například Palm Garden Amed Beach and Spa Resort v oblasti Amedu, kde za velice pěkný dvoulůžkový pokoj se snídaní dáte 520 Kč/os. Případně v  Ubudu se můžete ubytovat například v Canvas Escape Resortu, kde za nádhernou vilu pro dvě osoby se snídaní zaplatíte 880 Kč/os.

Další kupu možností ubytka hledejte na portálech jako je Hotels.com, Booking.com a nebo na Agodě.

Víza

Pro krátkodobé návštěvy za účelem turismu (do 30 dnů) nejsou po občanech České republiky víza požadována.

Náhled letenky z Prahy na Bali za 13 512 Kč

Bali z Prahy za 13 512 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)