Bali z Prahy za 12 997 Kč
31.10.2017

Bali z Prahy

12997

O této nabídce

Letenky plaťte pokud možno kartou, aerolinka v tomto případě často zkracuje platnosti rezervací do půlnoci.

Vyhlížíte pěkně naceněné letenky na indonézský ostrov Bali? Tak jsou právě tady! Do této oblíbené turistické destinace si můžete zaletět ještě před koncem kalendářního roku z Prahy za 12 997 Kč. Cestou Vás čeká i stopover v čínské metropoli Šanghaj, kde zadarmo získáte tranzitní vízum a určitě doporučujeme opustit letiště a vyrazit vstříc zážitkům do města.

Tak utečte podzimním plískanicím a nečasu na nádherné pláže, kde zapomenete na všechny problémy! Zaleťte si na dovču třeba od 25. listopadu do 10. prosince za 12 997 Kč >> REZERVUJ ZDE  anebo na Bali oslav dokonce i Štědrý den (9. – 28. 12. >> REZERVUJ ZDE).

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: listopad a prosinec 2017
  • Termíny:​​​​​​​​​​​​​​ dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Přestože je Bali velice frekventovanou turistickou destinací, tak zde za ubytovací služby majlant nechat nemusíte. My bychom si vybrali tento guesthouse s prvotřídním hodnocením za 325 Kč/os./noc vč. snídaně. Další super možností bude tato pěkná tříhvězdová vila za 409 Kč/os./noc, která v hodnocené vůbec nezaostává!

Víza

Pro krátkodobé pobyty za účelem turistiky nepotřebují občané České republiky žádná víza.

Náhled letenky z Prahy na Bali za 12 997 Kč

Bali z Prahy za 12 997 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)