Bali z Prahy za 10 589 Kč
1.10.2018

Bali z Prahy

10589

O této nabídce

Často neinformujeme o akcích, v jejichž rámci lze zakoupit výhodné letenky jen na pár termínů, ale dnes je čas udělat výjimku. Zpáteční letenky z Prahy na oblíbený indonézský ostrov Bali totiž během prosince letošního roku můžete pořídit za super cenu – 10 589 Kč. V základní ceně tarifu je i odbavené zavazadlo, a tak jediným deficitem celé akce je tak nutnost dlouhých přestupů v čínském Xiamenu (to platí v obou dvou směrech). Na druhou stranu byste zde měli mít možnost obdržet bezplatně tranzitní vízum a vyrazit tak během dlouhého stopoveru do města.

Ubytování

Stejně jako všude v jihovýchodní Asii, tak i na Bali za ubytovací služby nezaplatíte majlant, přestože se jedná o populární turistickou destinaci. Nabídka kapacit je opravdu velká a jistě si vybere každý. Mrkněte na stránky Hotels.com,  osvědčeného Bookingu nebo Agody. 

Víza

Pro krátkodobé návštěvy za účelem turismu nejsou po občanech České republiky víza požadována.

Náhled letenky z Prahy na Bali za 10 589 Kč

Bali z Prahy za 10 589 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)