Bali z Frankfurtu a Prahy od 11507 Kč
26.3.2016

Bali z Frankfurtu a Prahy

O této nabídce

Exotická kultura, spousta nádherných památek, odpočinek na pláži ve stínu palem a jedno z nejlepších surfování a potápění na světě, to všechno Vám nabízí Bali. Právě sem si nyní můžete zaletět i v hlavní sezóně z Frankfurtu za 11507 Kč nebo z Prahy za 13886 Kč.

Jako bonus potom budete mít celodenní zastávku v čínské Šanghaji, kam budete moci vyrazit i bez potřeby víza, a dokonce pro zájemce i celodenní návštěvu Paříže.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování na Bali pořídíte výhodně přes stránky Agody, případně se můžete podívat i na srovnávač Trivago.

Vízum

V případě po bytu o maximální délce 30 dnů nepotřebují čeští občané pro vstup do Indonésie vízum.


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Martina

Ahoj,
z Prahy už to je dokonce v tom červnovém termínu jenom za 12 675 Kč :-). Ale nenašel by se případně nějaký levný termín v srpnu na 2-3 týdny? Odlet Praha. Předem díky za info!

Marcela

Nějaký podzim, konec října až listopad by se nanašel, ideálně z Prahy. Díky

Kateřina

Dobrý den,
skvělá nabídka, jen je škoda, že my se bereme 27.8.2016 a to je nejpozdější datum odletu 🙁 Myslíte, že bude i termín po? Ideální by bylo září, ale na září mi to nenachází ten kalendář. Nejlépe na 14 dní, prakticky od 29.8 do 30.9 kdykoliv.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)