Bali z Bratislavy za 9370 Kč
20.12.2017

Bali z Bratislavy

9370

O této nabídce

Pro pravé cestovatele si připravil pořádnou chuťovku 5* Qatar Airways. Tato aerolinka totiž aktuálně prodává letenky z hlavního města Makedonie (Skopje) na Bali za naprosto luxusních 8.850,- Kč. Vzhledem k tomu, že do Skopce se díky lince Wizzairu z Bratislavy dostanete už za pár stovek, tohle zajímavé kombo Makedonie – Bali pořídíte s přehledem pod 10 tis. Kč. O to víc peněz vám díky tomu zbyde na poznávání krás ostrova, místní kulinářské speciality, potápění a surfování.

Pokud je pro vás důležité pohodlí a nechcete se cestou zastavovat v Makedonii, můžete využít nabídky Eva Air, kteří prodávají letenky z Vídně s jedním krátkým přestupem v obou směrech jen za 14290 Kč.

  • Rezervujte: přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: v ceně odbavené zavazadlo 30 kg
  • Dostupnost: nejlevněji leden – červen 2018
  • Termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ
  • Přípoj do Skopje: nejlevnější letenky z Bratislavy do Skopje pořídíte na stránkách Wizzairu už za necelých 500 Kč za zpáteční letenku
  • Alternativa z Vídně s Eva Air za 14290 Kč: termíny viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ

Ubytování

Ubytování na Bali není nijak drahé a za rozumnou cenu můžete ulovit opravdu hezké bydlení. Bali rozhodně nejsou jen pláže, takže doporučujeme celý ostrov pořádně projet a nezůstávat jen na jednom místě. K rezervaci ubytování můžete využít obliběný booking, nebo specialistu na JV Asii, vyhledávač Agoda.

Víza

Pro krátkodobé návštěvy do 30 dnů nebudete do Indonésie vízum potřebovat.

Náhled letenky ze Skopje na Bali za 8850 Kč

 

Bali z Bratislavy za 9370 Kč

 

​​​​​​​


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)