Bali z Berlína od 11 988 Kč
10.7.2018

Bali z Berlína

11988

O této nabídce

Vyrazte na jedno z nejoblíbenějších míst na Zemi – na Bali! Letět můžete s čínskými Xiamen Airlines z Berlína od 11 988 Kč. Nejlevněji vychází termín od 15. 10. – 23. 10.

Bali je nejoblíbenější místo Indonésie, nejen díky své krásné přírodě a bohaté kultuře, ale také díky skvělým podmínkám na koupání, šnorchlování a v neposlední řadě na surfování. Pár dní můžete strávit v Ubudu, v centru kulturního a duchovního života ostrova, poté zajet do klidného Amedu na východě ostrova, který je ideální na šnorchlování, relaxování, a odkud se můžete vydat na nedaleké oblíbené Gili islands. Pár dní zůstaňte na Kutě, tato oblast má opravdu dost specifickou atmosféru, kterou stojí za to poznat. Rozhodně si dejte i pár lekcí surfování – nebudete toho litovat.
Volné chvilky můžete pak strávit brouzdáním po okolí na motorce a navštívit tak například chrám Tanah Lot, chrám Goa Gajah a Uluwatu, chrám Besakih, rýžová pole u Ubudu, Monkey forest a tak dále.

Nejlevnější termín 15. 10. – 23. 10. můžete rezervovat zde >>

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 23 kg + 1 ks příručního zavazadla v ceně
  • Dostupnost: říjen – prosinec 2018
  • Termíny:

Ubytování

Doporučujeme se ubytovat na více místech, ať to prozkoumávání ostrova je pro vás jednodušší. V Ubudu se ubytujte v Alam Pracetha Bali Ubud, který nabízí nově zrekonstruované pokoje v uzavřené zahradě kousek od Ubudu s vlastní koupelnou a opravdu výbornou snídaní jen za 175 Kč/osobu. Majitel část ze zisku dává na podporu vzdělávání místních dětí, tak proč ho v tom nepodpořit.
Pokud zamíříte rovnou na Kutu, nejrušnější část ostrova, tak doporučujeme se ubytovat v Arnaya homestay, který nabízí dvoulůžkové pokoje také se skvělou snídaní za 350 Kč/osobu.
V Amedu zas využijte nabídky ubytování Three Brothers Bungalows Bu Kadek, kde za dvoulůžkový pokoj se snídaní zaplatíte 240 Kč/osobu. Snídani si můžete dát přímo na pláži a s výhledem na Mount Agung.

Zvažte také ubytování přes AirBnB. Často zde můžete najít nabídku ubytování v soukromí, kde proniknete do skutečného stylu života místních. Věřte, že to stojí za to!

Doprava

Asi nejjednodušší a nejlepší způsob, jak se dopravovat po tomto ostrově, je půjčit si motorku. Cena za půjčení motorky na 1 den se pohybuje kolem 80 Kč. Půjčit si ji můžete v oficiálních půjčovnách, ale často se více vyplatí se zeptat pana domácího, za kolik by motorku půjčil on. Kromě motorky se zde lze dopravovat místní dopravou, ať už místními autobusy, které pendlují na hlavních tazích, nebo minivany a sdílenými/soukromými taxíky. Ceny se samozřejmě nepohybují na úrovni našich taxíků, ale počítejte, že ve srovnání s motorkou či místními autobusy si ta taxíky lehce připlatíte (např. soukromý taxík Ubud – Amed stojí kolem 700 Kč/ 3 hodiny jízdy).

 

Víza

Do Indonésie nepotřebujete víza, pokud neplánujete zůstat v této zemi déle jak 30 dní. Často je ale vyžadováno na letišti předložení zpáteční letenky. Samozřejmostí je platnost cestovního pasu ještě minimálně 6 měsíců po návratu.

Náhled letenky z Berlína na Bali za 11 988 Kč

Bali z Berlína od 11 988 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)